Rokas slīpēšanas bloks Mirka Ergo 77 mm, Grip, centrālais caurums, mīksts

Kods : 8392104111 Drukāt
Ergonomisks 77mm manuālas slīpēšanas bloks ar 22mm centrālo atveri, ieteicams mitrai vai sausai slīpēšanai ar Mirka sieta izstrādājumiem un Polarstar diskiem.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
28,73 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mīksts, ergonomisks 77 mm manuālas slīpēšanas bloks ar 22 mm centrālo caurumu, ieteicams mitrai vai sausai slīpēšanai ar Mirka sieta izstrādājumiem un Polarstar diskiem.
Tas ir daudz ergonomiskāks salīdzinājumā ar citiem manuālajiem slīpēšanas blokiem, un tas piedāvā daudzas priekšrocības veselības un drošības ziņā.

Iespējas

Urbumu skaits Centrālais caurums
Diametrs 77 mm
Stiprinājumu sistēma Grip

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0