Rokas slīpēšanas bloks Mirka 115 x 230 mm, Grip, 36H, pelēks

Kods : 8391702011 Drukāt
Mirka 115 x 230 mm - manuāla slīpēšanas paliktnis, kas īpaši paredzēts manuālai slīpēšanai kopā ar Mirka sieta slīpēšanas abrazīviem.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
34,22 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Rokas slīpēšanas bloks ir īpaši izstrādāts roku slīpēšanai kombinācijā ar Mirka sieta slīpēšanas abrazīviem līdzekļiem un ir piemērots lietošanai arī ar citiem produktiem, kas piestiprinās pie roktura.
Lai nodrošinātu slīpēšanu bez putekļiem, putekļsūcējam jāpievieno šļūtene.
Pateicoties lielākajam izmēram, šis manuālais slīpēšanas bloks ir piemērots lielāku un vienkāršāku virsmu slīpēšanai.

Iespējas

Krāsa Pelēks
Garums 230 mm
Platums 115 mm
Urbumu skaits 36 caurumi
Stiprinājumu sistēma Grip

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0