Rokas slīpēšanas bloks Mirka 70 x 125 mm, Grip, 13H, pelēks

Kods : 8391402011 Drukāt
Mirka 70 x 125 mm - manuāls slīpēšanas bloks, kas īpaši paredzēts manuālai slīpēšanai kopā ar Mirka sieta slīpēšanas abrazīviem.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
20,49 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Rokas slīpēšanas bloks ir īpaši izstrādāts roku slīpēšanai kopā ar Mirka sieta slīpēšanas līdzekļiem, kā arī ir piemērots lietošanai kopā ar citiem produktiem, kas piestiprinās pie roktura.
Lai nodrošinātu slīpēšanu bez putekļiem, putekļsūcējam jāpievieno šļūtene.
Pateicoties mazajam izmēram, šis manuālais slīpēšanas bloks ir lieliski piemērots mazu virsmu un grūti sasniedzamu vietu slīpēšanai.

Iespējas

Stiprinājumu sistēma Grip

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0