Robotiskā rūpnieciskā orbitālā slīpmašīna Mirka AIOS 353CV 81 x 133 mm

Kods : MIA3532011 Drukāt

Mirka AIOS, rūpnieciskā orbitālā slīpmašīna ar modernu elektrisko slīpēšanas galviņu, kas paredzēta lietošanai robotizētai slīpēšanai.

Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka AIOS, rūpnieciskā orbitālā slīpmašīna ar modernu elektrisko slīpēšanas galviņu, kas paredzēta lietošanai robotizētai slīpēšanai.

Iespējas

Jauda 350 W
Sugas AIOS
Orbīta 3 mm
Pēda komplektā 8292353011
Ātrums 5000 - 10000 apgr./min
Nosūces sistēma Centrālais vakuums
Pēdas izmērs 81 x 133 mm

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0