Pulēšanas sūklis Mirka Waffle 150 x 25 mm, oranžs, 2 gab.

Kods : 7993615021 Drukāt

Mirka 150 x 25 mm - pulēšanas sūklim ir lielisks elastības un maiguma līdzsvars, kas saglabājas lietošanas laikā un ir pieejams kā vafele.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
40,38 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Pulēšanas sūklim ir lielisks elastības un maiguma līdzsvars, kas saglabājas lietošanas laikā un ir pieejams vafeļu formā.

Vafeļu formai ir optimizēta struktūra, kas nodrošina labāku griešanas veiktspēju, izturību un zemāku virsmas temperatūru pulēšanas laikā.

Oranžais sūklis ir mīkstāks par dzelteno, atstājot labāku spīdumu un mazāk hologrammu. Labi darbojas uz mīkstākiem, caurspīdīgiem pārklājumiem un krāsām, lai nodrošinātu izcilu vienpakāpju procesu transportlīdzekļiem.

Koka spīdumam oranžs vafeļu sūklis ir lieliski piemērots nākamajam pulēšanas posmam, lai palielinātu spīduma līmeni un noņemtu hologrammas. Īpaši piemērots tumšākām krāsām vai maigākām krāsām un lakām.

Paredzēts pulēšanai kopā ar Polarshine 12, 10, 8 maisījumiem.

Oranža krāsa, vafeles forma, 150 x 25 mm, 2 gab.

Iespējas

Biezums 25 mm
Diametrs 150 mm
Iepakojums Iepakojumā 2 gab.
** Pārdots iepakojumos

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0