Pulēšanas sūklis Mirka Waffle 85 x 25 mm, melns, 2 gab.

Kods : 7993108521 Drukāt
Mirka 85 x 25 mm - tīklveida vafeles formas pulēšanas sūklis hologrammu noņemšanai, sniedz perfektu apdari gan svaigai, gan sacietējušajai krāsai.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
18,91 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Tīkla vafeles formas pulēšanas sūklis ir paredzēts hologrammu noņemšanai, nodrošinot perfektu apdari gan svaigai, gan sacietējušajai krāsai.
Sūkļa labais līdzsvars starp elastību un blīvumu veicina labu gala rezultātu.
Mirka sūklis paredzēts lietošanai kopā ar Polarshine apdares maisījumiem: F05, VF5 un Polarshine 3.
Melna krāsa, vafeles forma, 85 x 25 mm, 2 gab.

Iespējas

Biezums 25 mm
Diametrs 85 mm
Iepakojums Iepakojumā 2 gab.
** Pārdots iepakojumos

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces