Pulēšanas pasta Mirka Polarshine 10

Kods : 7995010111 Drukāt
Pulēšanas pasta Mirka Polarshine M10 ir vidēja raupjuma pulēšanas maisījums, kas īpaši izstrādāts, lai pēc slīpēšanas sasniegtu vislabākos rezultātus.
Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
40,24 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Pulēšanas pasta Mirka Polarshine M10 ir vidēja raupjuma pulēšanas maisījums, kas īpaši izstrādāts, lai pēc slīpēšanas sasniegtu vislabākos rezultātus.
Tā ir viena produkta pulēšanas sistēma. Pulēšanas pastā esošajiem graudiņiem ir vidēja rupjība un tā paredzēta visu krāsotu un pret skrāpējumiem izturīgu lakoto virsmu pulēšanai.
M10 pasta nepaaugstina pulētās virsmas temperatūru, nesatur silikonu un var izmantot gan manuālai, gan mehāniskai pulēšanai.

Iespējas

Sugas 10
pH 7,0 - 8,0
Blīvums 1,05
Viskozitāte 20,5
GOS 23
Iepakojums Iepakojumi: 250 ml, 1 L, 5 L, 17 L, 180 L
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, arī nopirka