Pulēšanas pasta Mirka Polarshine 8

Kods : 7993302511 Drukāt
Mirka Polarshine M8 pulēšanas pasta ir izstrādāta kā vienpakāpju savienojums OEM rūpniecībā kopā ar Polarstar SR apdares diskiem.
Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
13,75 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Polarshine M8 pulēšanas pasta ir izstrādāta kā vienpakāpju savienojums OEM rūpniecībā kopā ar Polarstar SR apdares diskiem.
Tam ir augsts spīduma līmenis parastajās 2K un 1K dzidrajās un virskārtās.

Iespējas

Tips 8
pH 7,0 - 8,0
Blīvums 1,05
Viskozitāte 20,5
GOS 23
Iepakojums Iepakojumi: 250 ml, 1 L
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces