Pulēšanas pasta telefoniem Mirka Remint H, 1 L

Kods : 7993001111 Drukāt

Mirka Remint H ir ātrs un ērts veids, kā piešķirt jaunu dzīvi viedierīcei ar saskrāpētu ekrānu.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
105,42 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Remint H ir ātrs un ērts veids, kā piešķirt jaunu dzīvi viedierīcei ar saskrāpētu ekrānu. Pasta atjauno ķīmiski rūdīta stikla vienmērīgu spīdumu, kas piemērots gan rūpnieciskai lietošanai, gan remontdarbnīcām.

Kosmētisku kļūdu dēļ saskrāpētu ierīci atjaunot nav tik izdevīgi, lai gan tehnika ir vērtīga. Ekrāna nomaiņas izmaksas ir augstas. Taču, pateicoties Remint, jūs varat atsvaidzināt savu ierīci, dažu minūšu laikā noņemot skrāpējumu.

Remint ir unikāla ar to, ka rada gludu virsmu uz ķīmiski rūdīta stikla, neizmantojot pildvielas. Slīpēšanas laikā virsma kļūst gluda un skrāpējumi tiek pilnībā noņemti, padarot virsmu viegli slīpējamu. Tas ierīcei piešķir jaunu dzīvi, novēršot nepieciešamību nomainīt ekrānu.

Remint H priekšrocības:
• Noņem skrāpējumu, nav jāmaina ekrāns - IETAUPI NAUDU
• Atjauno virsmu, nevis tikai īslaicīgi aizpilda skrāpējumus – PASTĀVĪGS RISINĀJUMS
• Konsekvents process – VIEGLI APMĀCĪTIES UN PIELĀGOT PROCESU

Piemērots gan mobilajiem telefoniem, gan planšetdatoriem, gan viedpulksteņiem.

Noņemiet skrāpējumus, veicot 3 vienkāršas darbības:
Izmēriet skrāpējumu līmeni, lai izvēlētos pareizo slīpēšanas maisījumu (10 ir rupjākais un 50 ir vissmalkākais). Slīpēšanas laiks ir atkarīgs no skrāpējuma dziļuma, stikla kvalitātes un telefona modeļa.
1. Slīpējiet* ar nelielu daudzumu slīpēšanas maisījuma kopā ar paliktni, izmantojot slīpmašīnu Mirka DEROS 350CV, līdz skrāpējums ir noņemts un jums ir gluda, matēta virsma.
2. Pulē ar Remint pulēšanas maisījumu H, Remint pulēšanas spilventiņu 77mm un Mirka AP pulēšanas aparātu.
3. Galīgā pulēšana, izmantojot pulēšanas maisījumu Remint H un pulēšanas spilventiņu Remint 80 mm ar pulētāju Mirka AP.
Tikai dažu minūšu laikā esat palielinājis ierīces vērtību līdz 20 reizēm par ievadi, kas tika izmantota procesā.

* Atkarībā no skrāpējuma dziļuma, iespējams, būs nepieciešams otrs slīpēšanas solis.

Ar pilnīgi drošu, zemu izmaksu un ilgtspējīgu risinājumu Remint var radīt patiesas pārmaiņas viedtālruņu atjaunošanas tirgū un lietotu ierīču pārdošanā.

Iespējas

Krāsa Kastanis
pH 7,0 - 9,0
Blīvums 1,29 g/ml
Viskozitāte 3500 mPas
Iepakojums Iepakojums 1 L
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0