Pulēšanas pasta Mirka Polarshine 35

Kods : 7992802811 Drukāt
Mirka Polarshine M35 ir īpaši izstrādāts glancētu lakotu virsmu un kompozītmateriālu pulēšanai, radot ārkārtīgi spīdīgu virsmas attēlu.
Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
84,65 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Polarshine M35 ir īpaši izstrādāts spīdīgu lakotu virsmu un kompozītmateriālu pulēšanai. Tiek radīts īpaši spīdīgas virsmas attēls.
Ar pastu ir ļoti viegli strādāt, un M35 pastas viskozitāte novērš izšļakstīšanos. Pasta emulģējošās īpašības neizžūst un "nesasilda" pulēto virsmu.
Produkts ir ieteicams luksusa laivu un jahtu pulēšanai. Viskozitāte samazina izšļakstīšanos, padarot to viegli lietojamu.

Iespējas

Tips 35
Blīvums 1,45
Viskozitāte 20,5
GOS 16
Iepakojums Iepakojumi: 250 ml, 1 L, 2.8 L, 17 L, 180 L
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0