Pulēšanas pasta Mirka Polarshine 3

Kods : 7992660311 Drukāt
Mirka Polarshine M3 ir īpaši smalka pulēšanas pasta, kas piemērota iegūtā spīduma aizsardzībai gan uz oriģinālā krāsojuma, gan uz pārkrāsotām virsmām.
Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
35,44 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: par 14 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Polarshine M3 ir īpaši smalka pulēšanas pasta, kas piemērota iegūtā spīduma aizsardzībai gan uz oriģinālā krāsojuma, gan uz pārkrāsotām virsmām.
Lieliski piemērots virsmu slīpēšanai un blīvēšanai. Atstāj noturīgu spīdumu, lieliski piemērots sarežģītām krāsām.
Polarshine M3 ir izgatavots no karnaubas vaska, kas piemērots gan mašīnas, gan manuālai pulēšanai.

Iespējas

Tips 3
pH 8,5
Blīvums 0,95
Viskozitāte 20,5
GOS 21,2
Iepakojums Iepakojumi: 250 ml, 1 L
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0