Pulēšanas pasta Mirka Polarshine 5

Kods : 7990502511 Drukāt
Mirka Polarshine M5 ir unikāla pulēšanas pasta, kas izstrādāta, lai panāktu perfektu spīdumu uz dažādām krāsām un lakām.
Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
21,14 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 3 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Polarshine M5 ir unikāla pulēšanas pasta, kas izstrādāta, lai panāktu perfektu spīdumu uz dažādām krāsām un lakām.
Polarshine M5 ir ūdens bāzes pasta, kas noņem pēdas uz krāsas un pārklājumiem, atstājot spīdumu.
Maisījums ir piemērots arī vecas un jaunas krāsas sajaukšanai.
Pulēšanas pasta labi darbojas arī kā pēdējais posms pulēšanas procesā pēc Polarshine 15, 12 un 10, lai sasniegtu augstāku spīduma līmeni. Tilpums 250 ml.

Iespējas

Sugas 5
pH 7,5 - 8,5
Blīvums 1,05
Viskozitāte 20,5
GOS 23
Iepakojums Iepakojumi: 250 ml, 1 L
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0