Pneimatiskā lentes slīpmašīna Mirka PBS 13NV 13 x 457 mm

Kods : 8995134571 Drukāt

Pneimatiskā lentes slīpmašīna Mirka PBS 13NV 13x457 mm ir optimāls instruments šuvju, rūsas, krāsas noņemšanai, kā arī slīpēšanai.

Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Pneimatiskā lentes slīpmašīna Mirka PBS 13NV 13x457 mm ir optimāls instruments šuvju, rūsas, krāsas noņemšanai, kā arī slīpēšanai. Mirka PBS 10NV ir izstrādāts, domājot par lietotāju, koncentrējoties uz ergonomiku un komfortu.

Instruments ir gluds un kluss lietošanā, ērti turams ar ērtu gumijas rokturi, un tā slīpēšanas ātrumu ir viegli regulēt, izmantojot augšpusē uzstādīto selektoru.

Spriegošanas mehānisms ļauj viegli nomainīt jostu dažu sekunžu laikā, un instrumenta sviras leņķis tiek ātri regulēts ar atslēgu, kas tiek turēta rokturī, kad vien tas ir nepieciešams.

Priekšrocības:
• Viegli nomaināmas lentes
• Viegli iestatīt ātrumu
• Viegli regulējams leņķis
• Zems trokšņa līmenis
• Integrēts instruments rokturī
• Ērti turēt ar gumiju pārklātu rokturi

Iespējas

Jauda 522 W
Skaļuma līmenis 85 dB
Darba spiediens 6,2 bar
Sugas PBS
Vibrēšanas līmenis 1,04 m/s²
Ātrums 20000 apgr./min
Nosūces sistēma Bez vakuuma
Gaisa patēriņš 800 I/min.
Jostas izmērs 13mm x 457mm

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0