Krāsošanas pistole Walther Pilot Trend HD

Kods : V1060103083 Drukāt

Zema spiediena rokas krāsošanas pistole ar materiāla trauciņu vai materiāla pieslēgumu.

Sprauslas galvas izmērs
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
294,15 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Zema spiediena rokas krāsošanas pistole ar materiāla trauciņu vai materiāla pieslēgumu.
Ar šo pistoli iespējams uzklāt ne tikai lakas, beices un krāsas, bet arī eļļas, adhēzīvus, separācijas aģentus un vēl daudz citus materiālus.

Iespējas

Sugas PILOT Trend
Smidzinātāja tips Zema spiediena smidzinātājs

Sertifikāti

Ražotāji

Walther Pilot galvenā mītne

"Walther Pilot" ir starptautisks tirgus līderis un slavens smidzināšanas iekārtu ražotājs. Klāsts ietver atsevišķas sastāvdaļas un pilnīgas sistēmas, lai kontrolētu visu šķidro un augstas viskozitātes materiālu klāstu, ieskaitot krāsas, emaljas, līmes, eļļas, pārtikas produktus un pārklājumus. uzņēmuma produkti tiek izmantoti dažādās nozarēs.

Uzņēmuma galvenā mītne un sprinkleru ražošana atrodas Vupertālē, Vācijā. Smidzinātāji šeit tiek ražoti kopš 1923. gada. Augstākā līmeņa apstrādes centri garantē absolūtu precizitāti un maksimālu labumu klientam.

2002. gads uzņēmumu iegādājās "J. Wagner GmbH". "Walther" plaši dažādotā produktu līnija, kas apkalpo daudzas nozares, elastīga ražošana un specializācija nišas produktos ir bijusi un ir zīmola panākumu pamats.

Gandrīz gadsimtu uzņēmums ražo smidzinātājus, atsevišķas sastāvdaļas un visas virsmu pārklāšanas sistēmas. Visi produkti ir izstrādāti un ražoti tikai Vācijā. Uzņēmuma ambīcijas, pieredze un pieredze padara zīmolu tādu, kāds tas ir šodien! Šī ir garantija augstas kvalitātes profesionāliem produktiem "Ražots Vācijā" - atzīti un veiksmīgi visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0