Rokas krāsošanas pistole Wagner AirSpray SP5 0.8mm

Kods : R950.08 Drukāt

Zema spiediena rokas krāsošanas pistole ar materiāla trauciņu vai materiāla pieslēgumu.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
310,12 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Zema spiediena rokas krāsošanas pistole ar materiāla trauciņu vai materiāla pieslēgumu.
Ar šo pistoli iespējams uzklāt ne tikai lakas, beices un krāsas, bet arī eļļas, adhēzīvus, separācijas aģentus un vēl daudz citus materiālus.

Iespējas

Sugas SP5
Smidzinātāja tips Augstspiediena smidzinātājs

Ražotāji

Gadu desmitiem "Wagner" grupa visā pasaulē ir pazīstama kā inovatīvu krāsošanas iekārtu sastāvdaļu piegādātājs.

"Wagner" rūpniecībai piedāvā tehnoloģiski progresīvas iekārtas un sistēmas. Šķidru un pulverveida pārklājumu izsmidzināšanai ar augstu vai zemu spiedienu, lai segtu apstrādājamo virsmu.

Daudzi koksnes, metāla, plastmasas un automobiļu rūpniecības uzņēmumi savā ražošanā ir pārbaudījuši un uzstādījuši "Wagner" iekārtas.

Lai vislabāk apmierinātu "Wagner" klientu vajadzības, uzņēmuma produktu klāsts ir sadalīts divās nodaļās. Dekoratīvās apdares nodaļa izstrādā instrumentus un aprīkojumu, kas īpaši pielāgoti celtnieku un DIY amatnieku vajadzībām, savukārt Industrial Solutions nodaļa izstrādā un ražo rūpnieciskas sastāvdaļas un iekārtas ķīmisko vielu uzklāšanai uz virsmām.

"Wagner" piegādā komponentus un risinājumus šķidrumu, šķīdinātāju un ūdens bāzes materiālu manuālai un automātiskai pārklāšanai uz virsmām. Uzņēmums koncentrējas uz uzticamību, izturību un drošu procesu vadību un kvalitāti.

Saglabātie produkti 0