Rokas krāsošanas pistole Wagner GM 4100AC - 21000

Kods : 2302513 Drukāt

AirCoat rokas krāsošanas pistole GM 4700 – viegla, ergonomiska un radīta tā, lai krāsotājam būtu jāpatērē mazāk spēka tās turēšanai un pašā krāsošanas procesā, tādējādi ievērojami samazinot krāsotāja nogurumu.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
809,25 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

AirCoat rokas krāsošanas pistole GM 4700 – viegla, ergonomiska un radīta tā, lai krāsotājam būtu jāpatērē mazāk spēka tās turēšanai un pašā krāsošanas procesā, tādējādi ievērojami samazinot krāsotāja nogurumu.
Tā atbilst visām tirgus prasībām – materiāla filtrs ir nomaināms bez instrumentiem un speciāli izstrādātais dizains nodrošina ērtu lietošanu.

Iespējas

Garums 173 mm
Sugas GM 4100AC
Mērķis Krāsu uzklāšana
Darba temperatūra 5 - 40 °C
Izsmidzināšanas veids Gaisa izsmidzināšana
Lietošanas metode Rokas
Augstums 206 mm
Gaisa ieplūdes spiediens 8 bar
Materiāla temperatūra 55 °C
Materiāla maksimālais spiediens 250 bar
Materiāla padeves pieslēgums A - NPSM 1/4“
Maksimālais skaņas līmenis 82 dB
Savienojums (gaisa ieplūde) G 1/4“
Smidzinātāja tips Augstspiediena smidzinātājs

Sertifikāti

Ražotāji

Gadu desmitiem "Wagner" grupa visā pasaulē ir pazīstama kā inovatīvu krāsošanas iekārtu sastāvdaļu piegādātājs.

"Wagner" rūpniecībai piedāvā tehnoloģiski progresīvas iekārtas un sistēmas. Šķidru un pulverveida pārklājumu izsmidzināšanai ar augstu vai zemu spiedienu, lai segtu apstrādājamo virsmu.

Daudzi koksnes, metāla, plastmasas un automobiļu rūpniecības uzņēmumi savā ražošanā ir pārbaudījuši un uzstādījuši "Wagner" iekārtas.

Lai vislabāk apmierinātu "Wagner" klientu vajadzības, uzņēmuma produktu klāsts ir sadalīts divās nodaļās. Dekoratīvās apdares nodaļa izstrādā instrumentus un aprīkojumu, kas īpaši pielāgoti celtnieku un DIY amatnieku vajadzībām, savukārt Industrial Solutions nodaļa izstrādā un ražo rūpnieciskas sastāvdaļas un iekārtas ķīmisko vielu uzklāšanai uz virsmām.

"Wagner" piegādā komponentus un risinājumus šķidrumu, šķīdinātāju un ūdens bāzes materiālu manuālai un automātiskai pārklāšanai uz virsmām. Uzņēmums koncentrējas uz uzticamību, izturību un drošu procesu vadību un kvalitāti.

Saglabātie produkti 0