Ševrona lenta, šķērsvirziena

Kods : ševronas 141x4350 Drukāt
Chevron jostas raksturojas ar izcilu kvalitāti un augstu izturību/noturību pret plīsumiem, jo ​​tās ir izgatavotas no diviem slāņiem, kokvilnas + tekstila auduma jostas, un lameles ir izgatavotas no tīra speciāla filca.
Garums
Platums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
290,40 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Spīlējošo segmentālo lentu, ko sauc arī par ševronu, novieto zem auduma vai papīra slīpēšanas lentēm. Lenta var "strādāt" gan šķērsvirziena slīpēšanā (šaura), gan gareniskā slīpēšanā (platā).
Jostām ir raksturīga izcila kvalitāte un augsta izturība/šķērsvirziena plīsuma izturība, jo tās ir izgatavotas no diviem slāņiem, kokvilnas + tekstila auduma jostas, bet lameles ir izgatavotas no tīra speciāla filca.

Ražotāji

"RIGALIT" tika dibināts Rīgā 1991. gadā. Tolaik uzņēmumā strādāja tikai 6 darbinieki. Šodien uzņēmuma darbību Latvijā veic "SIA RIGALIT" (Rīga), Lietuvā - UAB "RIGALIT  Lietuva" (Kauņa), bet Baltkrievijā - OOO "Belrigalit" (Minska).

Rigalit" ir specializēts izejvielu un iekārtu piegādes uzņēmums koksnes rūpniecībai, pārstāvot tādus zīmolus kā "AkzoNobel", "KWH Mirka", "GMBH Wagner", "Renner Italia" un citus (plašāku informāciju par pārstāvētajiem ražotājiem skatiet sadaļā "Preču zīmes").

Uzņēmuma komandā ir profesionāli speciālisti ar kopīgu mērķi: nodrošināt nepārtrauktu un savlaicīgu materiālu piegādi un tehnisko palīdzību, palīdzību efektīvāku produktu ieviešanā ražošanā un kvalitatīvu pakalpojumu klāsta nodrošināšanā. "RIGALIT" piedāvā augstākās kvalitātes mašīnu un roku slīpēšanas materiālus, līmēšanas sistēmas, koka apdares materiālus, kā arī dažādus piederumus, instrumentus un aprīkojumu.

Saglabātie produkti 0