Interfeiss Mirka 225 mm, Grip, 25H, LEROS sienu slīpmašīnai

Kods : MIW9514611 Drukāt
3 mm biezs Mirka starplikas LEROS slīpēšanas paliktnim.
Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
27,95 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

3 mm biezs Mirka starplikas, kas paredzēts LEROS slīpēšanas paliktnim (MIW9564311). Paliktnis tiek izmantots kopā ar "hook & loop" slīpēšanas diskiem, lai slīpētu apaļas virsmas un kontūras.
Izmantojot starpzoli, rezultāts būs maigāks. Starpplāksni novieto starp slīpēšanas paliktni un slīpēšanas disku. 225 mm, 25 caurumi, 1 gab.

Iespējas

Urbumu skaits 25 caurumi
Diametrs 225 mm
Mīkstās starplikas forma Apaļš
Piemērots darbarīkiem LEROS 950CV

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0