Iepakošanas līmlenta Tesa 4024, 50mm x 66m, caurspīdīga

Kods : 04024-00234-04 Drukāt
Tesa 4024 PV 4 - iepakošanas lente, kas pārklāta ar speciālu akrila līmi. Līmes labi sabalansētā adhēzija un augstā bīdes pretestība nodrošina labu blīvējumu uzreiz pēc lietošanas.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
3,92 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Tesa 4024 PV 4 - iepakošanas lente, kas pārklāta ar speciālu akrila līmi. Līmes labi sabalansētā adhēzija un augstā bīdes pretestība nodrošina labu blīvējumu uzreiz pēc lietošanas.

4024 PV 4 priekšrocības:
• Zema trokšņu slāpēšana
• Lieliska izturība pret novecošanos
• Var izmantot visos izplatītajos rokas dozatoros un iekārtās

Tā kā produkts nesatur hloru un ir izgatavots tikai uz minerāleļļu atvasinājumiem, tas tiek noņemts, termiski apstrādājot vidi.

Galvenais pielietojums:
Viegla un vidēja svara kartona kastu manuāla un automātiska aizzīmogošana.

Iespējas

Krāsa Caurspīdīgs
Garums 66 m
Platums 50 mm
Tips 4024
Mērķis Iepakojums
Iepakojums iepakojumā 6 gab.
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Tesa" ir viens no pasaules vadošajiem tehnisko līmlenšu ražotājiem un līmes sistēmu risinājumu izstrādātājiem (vairāk nekā 7000 produktu) rūpnieciskiem un profesionāliem klientiem un gala lietotājiem. Kopš 2001. gada "Tesa" kā tās meitasuzņēmums pilnībā pieder uzņēmumam "Beiersdorf AG" (kuras produkti ir "Nivea", "Eucerin" un "La prairie").

"Tesa" tika dibināta Vācijā 1896. gadā. un katru gadu laiž klajā 100 jaunus līmes tehnoloģiju risinājumus un patentus.

Pielietojums dažādās nozarēs, piemēram, automobiļu rūpniecībā, elektronikas nozarē (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros), drukāšanā un papīrā, piegāde būvniecības nozarei un efektīvas zīmola un produktu aizsardzības koncepcija veicina tesa grupas pārdošanas apjomu. "Tesa" sadarbojas arī ar farmācijas nozari, lai izstrādātu terapeitiskos plāksterus. 24% no uzņēmuma pārdošanas apjoma ir patērētāju un amatnieku (amatniecības) segmentā, kur galalietotāju produkti atvieglo darbu mājās un birojā.

"Tesa" galvenā mītne atrodas Hamburgā, Vācijā. Uzņēmumam ir 6 reģionālie biroji, 8 rūpnīcas, 65 biroji un 52 biroji vairāk nekā 100 pasaules valstīs. "Tesa" strādā 4 457 darbinieki.

"Tesa" zīmols ir ļoti labi pazīstams visā Eiropā: pat 98% Vācijā un aptuveni 90% Austrijā, Šveicē un Portugālē.

Saglabātie produkti 0