Montāžas līme Casco XtremFix, 290 ml.

Kods : 72960-73895 0,3 Drukāt

XtremFix - īpaši izturīga un elastīga, uz SMP polimēru bāzes, montāžas līme ar sākotnējo adhēziju 200 kg/m², galīgo saķeri līdz 5000 kg/m². Nodrošina spēcīgu, elastīgu un izturīgu līmes savienojumu.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
10,12 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

XtremFix - īpaši izturīga un elastīga, uz SMP polimēru bāzes, uzstādīšanas līme. Nodrošina spēcīgu, elastīgu un izturīgu līmes savienojumu.

To raksturo augsta izturība pret ķimikālijām, laikapstākļiem un ūdeni. Var krāsot.

Sākotnējā adhēzijas stiprība ir līdz 1000 kg/m², līmējot horizontālās virsmas un līdz 200 kg/m², līmējot vertikālās virsmas. Maksimālā izturība ir līdz 5000 kg/m²

Mērķis:
• Iekštelpu un āra darbiem
• Daudzu būvmateriālu ātrai līmēšanai
• Akmens plākšņu, marmora un granīta līmēšanai pie griestiem vai sienām
• Smagu priekšmetu montāžai bez papildu enkurošanas
• Metāla konstrukcijām automobiļu, jūras, transporta un tērauda liešanas nozarēs
• Ventilācijas iekārtu nozarē

Iespējas

Blīvums Aptuveni 1500 kg/m³

Sertifikāti

Ražotāji

"Casco" ir vadošais celtniecības līmes ražotājs Ziemeļvalstīs, un tam ir spēcīgas pozīcijas Baltijā, Ukrainā un Krievijā. Tā ir daļa no "Sika" grupas kopš 2013. gada. "Sika" galvenā mītne Bārā, Šveicē, tika izveidota 1910. gadā. risinājumi celtniecībai un rūpniecībai gadu gaitā, nodrošinot visprogresīvākos arhitektūras projektus un modernas tehniskās struktūras visā pasaulē, koncentrējoties uz šādām jomām: griesti, grīdas, betona atjaunošana, rūpniecība, savienojumi un līmes, betons un hidroizolācija.

Uzņēmums piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas ir ļoti pieprasīts DIY un profesionālu lietotāju vidū.

"Casco" produktu portfelī ietilpst šādas produktu grupas: grīdas un sienu līmes, koka līmes, hermētiķi, putas, kontaktlīmes, montāžas mastikas, grīdas un sienu izlīdzinošie savienojumi, sienu klājumi, gruntējumi, šķīdinātāji, flīžu līmes, sadzīves līmes, tīrīšanas līdzekļi un piederumi.

Saglabātie produkti 0