Divpusēja PET bāzes lente Tesa 4965, 205 µm, caurspīdīga

Kods : 04965-00008-00 Drukāt

Tesa 4965 ir caurspīdīga abpusēja līmlente, kas sastāv no PET bāzes un akrila līmes ar paaugstinātu adhēziju.

Garums
Platums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
26,12 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Tesa 4965 ir caurspīdīga abpusēja līmlente, kas sastāv no PET bāzes un akrila līmes ar paaugstinātu adhēziju. Tam ir šādas īpašības: spēcīga saķere pat ar LSE virsmām; ātri salīmē virsmu, priekšmetus var izmantot uzreiz pēc uzstādīšanas; piemērots vissarežģītākajiem apstākļiem, kad līmētie priekšmeti tiek pakļauti spēcīgiem dinamiskiem spēkiem, augstām temperatūrām vai virsmām ar vāju saķeri.

Galvenās pielietošanas jomas: ABS plastmasas detaļu stiprināšana automobiļu rūpniecībā, gumijas/EPDM profilu stiprināšana, dekoratīvo profilu un malu stiprināšana mēbeļu rūpniecībā, kompozītmateriālu, lēcu un skārienekrānu stiprināšana elektroniskajās ierīcēs.

Divpusējā lente 4965 ir apstiprināta atbilstoši UL standartam 969. UL dokuments: MH 18055.

Kopējais biezums - 205 µm, krāsa - caurspīdīga.

Iespējas

Krāsa Caurspīdīgs
Garums 50 m
Platums 19 mm
Tips 4965
Pamatmateriāls PET plēve
Mērķis Apdares elementi
Profilu apstiprināšana
Saistvielas tips Akrils ar augstu lipīgumu
Pagarinājums līdz plīsumam 50%
Stiepes izturība 20 N/cm
Kopējais biezums 205 µm
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Tesa" ir viens no pasaules vadošajiem tehnisko līmlenšu ražotājiem un līmes sistēmu risinājumu izstrādātājiem (vairāk nekā 7000 produktu) rūpnieciskiem un profesionāliem klientiem un gala lietotājiem. Kopš 2001. gada "Tesa" kā tās meitasuzņēmums pilnībā pieder uzņēmumam "Beiersdorf AG" (kuras produkti ir "Nivea", "Eucerin" un "La prairie").

"Tesa" tika dibināta Vācijā 1896. gadā. un katru gadu laiž klajā 100 jaunus līmes tehnoloģiju risinājumus un patentus.

Pielietojums dažādās nozarēs, piemēram, automobiļu rūpniecībā, elektronikas nozarē (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros), drukāšanā un papīrā, piegāde būvniecības nozarei un efektīvas zīmola un produktu aizsardzības koncepcija veicina tesa grupas pārdošanas apjomu. "Tesa" sadarbojas arī ar farmācijas nozari, lai izstrādātu terapeitiskos plāksterus. 24% no uzņēmuma pārdošanas apjoma ir patērētāju un amatnieku (amatniecības) segmentā, kur galalietotāju produkti atvieglo darbu mājās un birojā.

"Tesa" galvenā mītne atrodas Hamburgā, Vācijā. Uzņēmumam ir 6 reģionālie biroji, 8 rūpnīcas, 65 biroji un 52 biroji vairāk nekā 100 pasaules valstīs. "Tesa" strādā 4 457 darbinieki.

"Tesa" zīmols ir ļoti labi pazīstams visā Eiropā: pat 98% Vācijā un aptuveni 90% Austrijā, Šveicē un Portugālē.

Saglabātie produkti 0