Marķieris Ultra Mohawk, 12 gab.

Kods : M280-1200 Drukāt
Mohawk Ultra marķieris ir lielisks rīks, lai ātri veiktu sīkus labojumus. Izmantojiet Ultra marķieri, lai nosegtu sīkus skrāpējumus vai pilnībā nomaskētu pabeigtos remontdarbus. 
Krāsa
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
100,67 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mohawk Ultra marķieris ir lielisks rīks, lai ātri veiktu sīkus labojumus. Izmantojiet Ultra marķieri, lai nosegtu sīkus skrāpējumus vai pilnībā nomaskētu pabeigtos remontdarbus. Ultra marķieris ir pilna seguma marķieris, kas noblīvē, nokrāso un nosedz defektu vienā solī.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
• Viegli lietot
• Lielisks rīks sīkiem, ātriem labojumiem
• Piemērots visiem virsmu veidiem
• Vārsta gals kontrolē šķidruma padevi
• Necaurspīdīgs pārklājums un lieliska gaismizturība (satur UV inhibitorus)
• Pieejams 12 krāsās vienā iepakojumā (M280-1200) vai vienā krāsā

IEPAKOJUMS:
• 12 marķieri vienā iepakojumā
• Mix Paka M280-1200 ietver 12 krāsas vai viena krāsa vienā iepakojumā

Iespējas

Krāsa Dažādi toņi
Iepakojums iepakojumā 12 gab.
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces