Premium grīdas marķēšanas lente Tesa 4169, 50mm x 33m

Kods : 04169-00063-93 Drukāt

Tesa 4169 ir ārkārtīgi izturīga augstas veiktspējas līmlente pastāvīgiem grīdas marķējumiem.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
28,94 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Tesa 4169 ir ārkārtīgi izturīga augstas veiktspējas līmlente pastāvīgiem grīdas marķējumiem. Nodilumizturīga, izturīga un elastīga grīdas marķēšanas lente sastāv no mīksta PVC pamatnes ar akrilāta līmes masu.


To var izmantot arī uz jutīgām vai raupjām virsmām, un, pateicoties pamatnes augstajai elastības pakāpei, tā ir piemērota arī saķerei stūros.


Tesa 4169 ir pieejams melnā, zaļā, baltā, zilā, sarkanā, dzeltenā un dzeltenā / melnā krāsā; krāsu kombinācijas atbilst likumīgi noteiktajām drošības vadlīnijām. Atkarībā no krāsas, grīdas marķēšanas lenti var skaidri izmantot kā brīdinājuma lenti.

Galvenie pielietojumi:
• Iekštelpās un ārpus tām
• Pastāvīgi, intensīvas satiksmes grīdas marķējumi
• Darba zonu apzīmēšana darbnīcās
• Atzīmējiet laukumus sporta zālēs

Iespējas

Krāsa Dzeltens/Melns
Garums 33 m
Platums 350 mm
Sugas 4169
Saistvielas tips Akrils
Pagarinājums līdz plīsumam 200%
Stiepes izturība 30 N/cm
Kopējais biezums 180 µm
Saķere ar tēraudu 1.8 N/cm
Iepakojums iepakojumā 6 gab.
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Tesa" ir viens no pasaules vadošajiem tehnisko līmlenšu ražotājiem un līmes sistēmu risinājumu izstrādātājiem (vairāk nekā 7000 produktu) rūpnieciskiem un profesionāliem klientiem un gala lietotājiem. Kopš 2001. gada "Tesa" kā tās meitasuzņēmums pilnībā pieder uzņēmumam "Beiersdorf AG" (kuras produkti ir "Nivea", "Eucerin" un "La prairie").

"Tesa" tika dibināta Vācijā 1896. gadā. un katru gadu laiž klajā 100 jaunus līmes tehnoloģiju risinājumus un patentus.

Pielietojums dažādās nozarēs, piemēram, automobiļu rūpniecībā, elektronikas nozarē (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros), drukāšanā un papīrā, piegāde būvniecības nozarei un efektīvas zīmola un produktu aizsardzības koncepcija veicina tesa grupas pārdošanas apjomu. "Tesa" sadarbojas arī ar farmācijas nozari, lai izstrādātu terapeitiskos plāksterus. 24% no uzņēmuma pārdošanas apjoma ir patērētāju un amatnieku (amatniecības) segmentā, kur galalietotāju produkti atvieglo darbu mājās un birojā.

"Tesa" galvenā mītne atrodas Hamburgā, Vācijā. Uzņēmumam ir 6 reģionālie biroji, 8 rūpnīcas, 65 biroji un 52 biroji vairāk nekā 100 pasaules valstīs. "Tesa" strādā 4 457 darbinieki.

"Tesa" zīmols ir ļoti labi pazīstams visā Eiropā: pat 98% Vācijā un aptuveni 90% Austrijā, Šveicē un Portugālē.

Saglabātie produkti 0