Gupfo SG līmes veltnis, sarkans

Kods : GP 015020 Drukāt
Gupfo SG - standarta rullītis PVA līmei, pastai un citām līmēm, kuras var atšķaidīt ar ūdeni.
Platums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
35,38 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Gupfo SG - standarta rullītis PVA līmei, pastai un citām līmēm, kuras var atšķaidīt ar ūdeni. Mēs iesakām iegādāties otru SG 150 rulli, lai to jebkurā laikā varētu labi mazgāt un izžāvēt.
Mazgāšana: noņemiet rullīti no ass, stingri saspiediet un, turot rullīša apakšējo galu, pievienojiet augšējo galu krānam, palaidiet ūdeni apmēram 2 minūtes.
Rullīti nekādā gadījumā nedrīkst atstāt ūdenī uz ilgu laiku, jo tas uzbriest un kļūs nederīgs.
Pēc kārtīgas ūdens izspiešanas atstājiet to nožūt sausā telpā līdz 24 stundām.

Iespējas

Krāsa Sarkans

Ražotāji

"Gustav Pfohl" filozofija ir nepārtraukts uzlabošanas process, lai iegūtu vienkāršus, bet perfektus instrumentus. "Gupfo" produkti tiek ražoti tikai Vācijā un Austrijā, kur pastāvīgi tiek uzsvērti visstingrākie kvalitātes standarti.

Tādējādi, pateicoties "Gupfo" produktu augstajai reputācijai, uzņēmums ir izveidojis starptautisku klientu bāzi. "Gustav Pfohl GMBH" piegādā uzņēmumus no 40 valstīm 5 kontinentos visā pasaulē. Vācijas standartu kvalitāte un orientācija uz klientu ir galvenie panākumu aspekti pasaules tirgū.

"Gupfo" izmanto CNC kontrolētus apstrādes centrus un vismodernāko vadības tehnoloģiju. Daļas tiek ražotas ar visaugstāko precizitāti optimizētā procesā. Tāpat, lai ražotu darbiniekiem izdevīgā un videi draudzīgā veidā, uzņēmums paļaujas tikai uz eļļošanas tehnoloģiju bez eļļas un minerāleļļas - "greenCNC".

Saglabātie produkti 0