Līmes aplikators Gupfo, bez veltņa

Kods : GP 750000 Drukāt

Gupfo līmes uzklāšanas iekārta ir sen zināms, pārbaudīts rokas instruments, kas ļauj ātri un pilnīgi vienmērīgi uzklāt visu veidu līmi.

Platums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
174,85 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Gupfo līmes uzklāšanas iekārta ir sen zināms, pārbaudīts rokas instruments, kas ļauj ātri un pilnīgi vienmērīgi uzklāt visu veidu līmi.

Šo līmes uzklāšanas mašīnu var izmantot visur, kur ar līmi jāpārklāj neliels virsmas laukums.

Ražotāji

"Gustav Pfohl" filozofija ir nepārtraukts uzlabošanas process, lai iegūtu vienkāršus, bet perfektus instrumentus. "Gupfo" produkti tiek ražoti tikai Vācijā un Austrijā, kur pastāvīgi tiek uzsvērti visstingrākie kvalitātes standarti.

Tādējādi, pateicoties "Gupfo" produktu augstajai reputācijai, uzņēmums ir izveidojis starptautisku klientu bāzi. "Gustav Pfohl GMBH" piegādā uzņēmumus no 40 valstīm 5 kontinentos visā pasaulē. Vācijas standartu kvalitāte un orientācija uz klientu ir galvenie panākumu aspekti pasaules tirgū.

"Gupfo" izmanto CNC kontrolētus apstrādes centrus un vismodernāko vadības tehnoloģiju. Daļas tiek ražotas ar visaugstāko precizitāti optimizētā procesā. Tāpat, lai ražotu darbiniekiem izdevīgā un videi draudzīgā veidā, uzņēmums paļaujas tikai uz eļļošanas tehnoloģiju bez eļļas un minerāleļļas - "greenCNC".

Saglabātie produkti 0