Sprausla Wagner ACF 3000

Kods : 379411 Drukāt

Spraula ACF3000 Apvienojot labāko no Airless un Air Spray tehnoloģijām kopā ar WAGNER "know how" ir radīta AirCoat uzklāšanas tehnoloģija.

Sprauslas izmērs
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
134,31 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Spraula ACF3000 Apvienojot labāko no Airless un Air Spray tehnoloģijām kopā ar WAGNER "know how" ir radīta AirCoat uzklāšanas tehnoloģija: lieliska virsmas kvalitāte, augsta produktivitāte, homogēns krāsas mākonis un augsts materiāla pārneses koeficients.

Iespējas

Sprauslas izmērs 11/40
Sprauslas diametrs 0,011/0,28 inch/mm
Izsmidzināšanas leņķis 40°
Izsmidzināšanas platums 195 mm
Sadaļa Divkomponentu krāsām
PVC krāsām
Sintētiskām krāsām
Pistoles filtrs Sarkans (180 mesh)

Ražotāji

Gadu desmitiem "Wagner" grupa visā pasaulē ir pazīstama kā inovatīvu krāsošanas iekārtu sastāvdaļu piegādātājs.

"Wagner" rūpniecībai piedāvā tehnoloģiski progresīvas iekārtas un sistēmas. Šķidru un pulverveida pārklājumu izsmidzināšanai ar augstu vai zemu spiedienu, lai segtu apstrādājamo virsmu.

Daudzi koksnes, metāla, plastmasas un automobiļu rūpniecības uzņēmumi savā ražošanā ir pārbaudījuši un uzstādījuši "Wagner" iekārtas.

Lai vislabāk apmierinātu "Wagner" klientu vajadzības, uzņēmuma produktu klāsts ir sadalīts divās nodaļās. Dekoratīvās apdares nodaļa izstrādā instrumentus un aprīkojumu, kas īpaši pielāgoti celtnieku un DIY amatnieku vajadzībām, savukārt Industrial Solutions nodaļa izstrādā un ražo rūpnieciskas sastāvdaļas un iekārtas ķīmisko vielu uzklāšanai uz virsmām.

"Wagner" piegādā komponentus un risinājumus šķidrumu, šķīdinātāju un ūdens bāzes materiālu manuālai un automātiskai pārklāšanai uz virsmām. Uzņēmums koncentrējas uz uzticamību, izturību un drošu procesu vadību un kvalitāti.

Saglabātie produkti 0