Izsmidzināšanas komplekts Wagner Cobra 40-10

Kods : 2342248 Drukāt

Cobra 40-10 ir diafragmas sūknis, kas paredzēts AirCoat un Airless uzklāšanai. 

Piegāde: procesā 2 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Cobra 40-10 ir diafragmas sūknis, kas paredzēts AirCoat un Airless uzklāšanai. Max spiediens 250 bar.
Cobra® ir pirmais augstspiediena pneimatiskais sūknis, kuram nav blīvējumu. Īpašības, kas padara šo sūkni perfektu jebkura materiāla izmantošanai ir berzes neesamība materiāla pārneses telpā un hermētiskums.
Sūknis strādā ar ļoti minimālu pulsāciju un veido vienmērīgu krāsas plūstamību, kas formējas izteiksmīgā krāsu mākonī un izcilā virsmas kvalitātē. Ar nelielajiem sūkņa krāsas tilpumiem, tieks amazināta atšķaidītāja izmantošana un krāsas izlietošana, veicot tās nomaiņu.
Cobra apvieno virzuļsūkņa labākās īpašības (augsts spiediens un lieli plūsmas apjomi) ar diafragmas sūkņa spēju sūknēt dažāda tipa materiālus.
Sūknis ir hermētiski noslēgts, ar nelielu iekšējo tilpumu un tajā nav dilstošu detaļu. Tas viss rezultējas ar minimālām apkopes izmaksām un samazinātu neizmantotā materiāla daudzumu.

Iespējas

Darba spiediens 250 bar
Tips Cobra 40-10
Mērķis Krāsas transportēšana
Sūkņa tips Augstspiediena sūknis
Membrānas sūknis
Gaisa ieplūdes spiediens 2,5 - 6,0 bar
Materiāla temperatūra 10 - 80 °C
Apkārtējās vides temperatūra 10 - 60 °C
Materiāla maksimālais spiediens 20 bar
Materiāla padeves pieslēgums M-M 36x2
Pārnesuma skaits 40 :1
Dubultā cikla tilpums 10 cm³/DS
Maksimālais ciklu skaits 200 DS/min
Pieslēgums (materiāla izejā) M-G 3/8‘‘
Skaņas līmenis 74 dB
Savienojums (gaisa ieplūde) F-G 1/2“

Sertifikāti

Ražotāji

Gadu desmitiem "Wagner" grupa visā pasaulē ir pazīstama kā inovatīvu krāsošanas iekārtu sastāvdaļu piegādātājs.

"Wagner" rūpniecībai piedāvā tehnoloģiski progresīvas iekārtas un sistēmas. Šķidru un pulverveida pārklājumu izsmidzināšanai ar augstu vai zemu spiedienu, lai segtu apstrādājamo virsmu.

Daudzi koksnes, metāla, plastmasas un automobiļu rūpniecības uzņēmumi savā ražošanā ir pārbaudījuši un uzstādījuši "Wagner" iekārtas.

Lai vislabāk apmierinātu "Wagner" klientu vajadzības, uzņēmuma produktu klāsts ir sadalīts divās nodaļās. Dekoratīvās apdares nodaļa izstrādā instrumentus un aprīkojumu, kas īpaši pielāgoti celtnieku un DIY amatnieku vajadzībām, savukārt Industrial Solutions nodaļa izstrādā un ražo rūpnieciskas sastāvdaļas un iekārtas ķīmisko vielu uzklāšanai uz virsmām.

"Wagner" piegādā komponentus un risinājumus šķidrumu, šķīdinātāju un ūdens bāzes materiālu manuālai un automātiskai pārklāšanai uz virsmām. Uzņēmums koncentrējas uz uzticamību, izturību un drošu procesu vadību un kvalitāti.

Saglabātie produkti 0