Filtrs W250, 1,0 x 20 m, sintētisks

Kods : 06.1251100 Drukāt
Griestu filtri ir spējīgi atbrīvot no sīkiem piemaisījumiem kas ienāk kamerā, ieskaitot attīrīšanu no aerosoliem un ķīmiskiem savienojumiem.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
53,51 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 5 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Griestu filtri ir spējīgi atbrīvot no sīkiem piemaisījumiem kas ienāk kamerā, ieskaitot attīrīšanu no aerosoliem un ķīmiskiem savienojumiem.

Griestu filtru materiāli, kurus izmanto krāsošanas kamerās ir izgatavoti no termiski sajauktas kopā sitētiskas šķiedras. Šādai materiāla struktūrai ir pakāpenisks raksturs - blīvums var palielināties gaisa plūsmas izvada virzienā, kā arī tīrīt gaisu posmos. Filtrācijas klase G3.

Iespējas

Filtra klase G3
Filtra krāsa Balts
Filtra platums 1,0 m
Filtra garums 20 m
Filtra biezums 20 mm
Optimāla gaisa plūsma 1,5 - 2,0 m/s
Primārā spiediena kritums 38 Pa
Kapacitāte 550 g/m²
Maksimāla darba temperatūra 100 °C
Kritiskais spiediena kritums 200 Pa
Ugunsdrošības klase F1 saskaņā ar DIN 53428
Filtra tips W250

Sertifikāti

Ražotāji

"RIGALIT" tika dibināts Rīgā 1991. gadā. Tolaik uzņēmumā strādāja tikai 6 darbinieki. Šodien uzņēmuma darbību Latvijā veic "SIA RIGALIT" (Rīga), Lietuvā - UAB "RIGALIT  Lietuva" (Kauņa), bet Baltkrievijā - OOO "Belrigalit" (Minska).

Rigalit" ir specializēts izejvielu un iekārtu piegādes uzņēmums koksnes rūpniecībai, pārstāvot tādus zīmolus kā "AkzoNobel", "KWH Mirka", "GMBH Wagner", "Renner Italia" un citus (plašāku informāciju par pārstāvētajiem ražotājiem skatiet sadaļā "Preču zīmes").

Uzņēmuma komandā ir profesionāli speciālisti ar kopīgu mērķi: nodrošināt nepārtrauktu un savlaicīgu materiālu piegādi un tehnisko palīdzību, palīdzību efektīvāku produktu ieviešanā ražošanā un kvalitatīvu pakalpojumu klāsta nodrošināšanā. "RIGALIT" piedāvā augstākās kvalitātes mašīnu un roku slīpēšanas materiālus, līmēšanas sistēmas, koka apdares materiālus, kā arī dažādus piederumus, instrumentus un aprīkojumu.

Saglabātie produkti 0