• Akcija Akcija

Elektriskā plaknes slīpmašīna Mirka DEOS 353CV 81 x 133 mm, 3.0 mm, ar plastmasas kasti

Kods : MID3530201CA Drukāt

Elektriskā plaknes slīpmašīna Mirka DEOS 353CV - kompakts dizains, zems profils, tikai 10 cm augsts, nodrošina augstu manevrētspēju un lielisku līdzsvaru.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
580,00 €
gab / ar PVN
-16% 690,91 €
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Elektriskā plaknes slīpmašīna Mirka DEOS 353CV - kompakts dizains, zems profils, tikai 10 cm augsts, nodrošina augstu manevrētspēju un lielisku līdzsvaru.

Precīza un efektīva slīpēšana jebkurā leņķī, lieliski piemērota stūru, profilu, vertikālu un grūti sasniedzamu vietu slīpēšanai.

Vieglajai un mazajai slīpmašīnai ir iebūvēts bezsuku motors. Ergonomiski noregulēts, ērts rokturis lietošanai. Ērti lietojama svira, vēlamo ātrumu var noregulēt vienā mirklī.

Atsevišķs ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis nodrošina vienkāršu un drošu darbību.

Mirka DEOS 353CV ir iebūvēts vibrācijas sensors un Bluetooth zemas enerģijas tehnoloģija, lai jūs varētu pārraudzīt vibrācijas, ātrumu un lietošanas datus, izmantojot lietotni myMirka.

Apvienojumā ar Mirka abrazīviem instrumentiem nodrošina ātru, efektīvu slīpēšanu bez putekļiem. Līdzi nāk plastmasas kastīte.

Iespējas

Jauda 250 W
Skaļuma līmenis 69 dB
Sugas DEOS
Orbīta 3 mm
Pēdas izmērs 81 x 133 mm
Pieslēgums Bluetooth
Vibrēšanas līmenis 2,6 m/s²
Frekvence 50/60 Gz
Pēda komplektā 8292353011
Ātrums 5000 - 10000 apgr./min
Nosūces sistēma Centrālais vakuums
Tips Plakanām virsmām

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0