Filtrs Columbus CI-HC, 0,53 x 10 m

Kods : 06.6011053 Drukāt

Columbus filtri garantē augstu absorbcijas spēju (Līdz 10,52 kg / m²), ilgu kalpošanas laiku, optimālu dziļuma noslodzi, labāku ekstrakciju un labāku filtrēšanu.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
101,52 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Columbus CI-HC sastāv no astoņiem perforēta papīra slāņiem. Pirmie trīs slāņi ir izgriezti ar ļoti lielām perforācijām, lai palielinātu filtra ietilpību un noturētu lielāko daļu krāsas putekļu.

Smalkāki slāņi uztver mazākas krāsas daļiņas. Šis filtru veids ir ļoti piemērots, ja nepieciešams ilgs kalpošanas laiks un krāsa ir lipīga un nepieciešama augsta noturības spēja.

Piemērots lietošanai manuālās krāsošanas sienās un automātiskās krāsošanas kamerās.

Priekšrocības:
• Augsta noturības spēja un efektivitāte, piesūcināta ar liesmas slāpētājiem, rodas mazāk atkritumu.

Trūkumi:
• Salīdzinoši lielas sākotnējās investīcijas filtra montāžas konstrukcijai.

Iespējas

Filtra platums 0,53 m
Filtra garums 10 m
Filtra biezums 18 mm
Optimāla gaisa plūsma 0,5 - 1,5 m/s
Primārā spiediena kritums 3,7 - 23,6 Pa
Kapacitāte 21,77 kg/m²
Maksimāla darba temperatūra 100 °C
Filtrēšanas efektivitāte 99%
Kritiskais spiediena kritums 100 Pa
Ugunsdrošības klase F1 saskaņā ar DIN 53428
Filtra tips CI-HC
Slāņu daudzums 8

Sertifikāti

Ražotāji

"RIGALIT" tika dibināts Rīgā 1991. gadā. Tolaik uzņēmumā strādāja tikai 6 darbinieki. Šodien uzņēmuma darbību Latvijā veic "SIA RIGALIT" (Rīga), Lietuvā - UAB "RIGALIT  Lietuva" (Kauņa), bet Baltkrievijā - OOO "Belrigalit" (Minska).

Rigalit" ir specializēts izejvielu un iekārtu piegādes uzņēmums koksnes rūpniecībai, pārstāvot tādus zīmolus kā "AkzoNobel", "KWH Mirka", "GMBH Wagner", "Renner Italia" un citus (plašāku informāciju par pārstāvētajiem ražotājiem skatiet sadaļā "Preču zīmes").

Uzņēmuma komandā ir profesionāli speciālisti ar kopīgu mērķi: nodrošināt nepārtrauktu un savlaicīgu materiālu piegādi un tehnisko palīdzību, palīdzību efektīvāku produktu ieviešanā ražošanā un kvalitatīvu pakalpojumu klāsta nodrošināšanā. "RIGALIT" piedāvā augstākās kvalitātes mašīnu un roku slīpēšanas materiālus, līmēšanas sistēmas, koka apdares materiālus, kā arī dažādus piederumus, instrumentus un aprīkojumu.

Saglabātie produkti 0