Korpuss Mirka 400 x 300 x 315 mm, dzeltens

Kods : MIN6535011 Drukāt
Plastmasas kaste Mirka 400 x 300 x 315 mm, kas paredzēta instrumenta vieglai transportēšanai un aizsardzībai un tā darba laika pagarināšanai.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
139,09 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka kasti ir viegli iepakot un pārvietot uz citu darba vietu. Izturīgs uzglabāšanas risinājums aizsargā instrumentu un pagarina tā kalpošanas laiku.
Korpuss ir drošs pret šļakatām un aizsargā instrumentu putekļainā vidē. Kastes var viegli savienot viena ar otru. Korpusu sistēma ir sakārtota un droši glabā visu instrumentu aprīkojumu vienuviet. Izmēri 400 x 300 x 315 mm.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0