Eļļošanas instruments Mirka AOS 130NV slīpmašīnām

Kods : 8992339911 Drukāt
Eļļošanas pistole, ko izmanto slīpmašīnas Mirka AOS 130NV eļļošanai.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
24,99 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Eļļošanas pistole, ko izmanto slīpmašīnas Mirka AOS 130NV eļļošanai.
Ieteicams izmantot, lai pagarinātu instrumenta kalpošanas laiku.
Ieteicams lietot vienu reizi dienā rūpnieciskos lietojumos, saspringtā darbā. Lietojot mērenu intensitāti, pietiek ar vienu reizi nedēļā.
Izmantojot šo smērvielu pistoli, ieteicams izmantot molibdēna disulfīda bāzes smērvielu. Informāciju par smērvielas pistoles lietošanu var atrast Mirka AOS 130NV slīpmašīnas rokasgrāmatā.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0