Slīpēšanas rokturis Mirka Decosander 70 x 198 mm, 113H, teleskopisks, 2,3 m

Kods : 8393000111 Drukāt

Teleskopiskais slīpēšanas rokturis Mirka Decosander 70 x 198 mm ļauj ātrāk, efektīvāk un bez putekļiem noslīpēt sienas un griestus.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
283,62 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Teleskopiskais slīpēšanas rokturis ļauj ātrāk, efektīvāk un bez putekļiem noslīpēt sienas un griestus.

Komplektā ietilpst slīpēšanas instruments un teleskopiskā caurule, kas stiepjas līdz 2,3 m.

Slīpēšanas instruments ir piestiprināts pie teleskopiskās caurules, izmantojot elastīgu savienojumu, kas ļauj to noregulēt jebkurā virzienā, lai tas atbilstu slīpēšanas virsmai. Operatoram ir jāpieliek tikai neliels spiediens slīpēšanas virsmas virzienā.

Putekļi tiek noņemti caur slīpēšanas instrumenta atverēm tieši putekļu sūcējā, kas padara darbu vieglāku un ātrāku, jo nav jātērē laiks vides aizsardzībai no putekļu piesārņojuma.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0