Aizsargājošs oglekļa nanošķiedras respirators Mirka FFP2

Kods : 909023001L Drukāt

Mirka Carbon Nanofiber aizsargmaska ​​ir FFP2 sertificēts respirators, kas aizsargā pret daļiņām un putekļiem un smakām.

Izmērs
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
4,96 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Carbon Nanofiber aizsargmaska ​​ir FFP2 sertificēts respirators, kas aizsargā pret daļiņām un putekļiem un smakām.

Pateicoties aktīvās oglekļa slānim, tas nodrošina arī jaunu komforta līmeni, jo uztver jebkuras izcelsmes nepatīkamas smakas.

Iespējas

Izmērs Pieejamie izmēri: M, L

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0