Slīpēšanas disks Mirka Q.SILVER 33 / 36mm roze PSA 800

Kods : 363010BA81 Drukāt
  • Iepakojumā 1000 gab.
  • Pārdots iepakojumos

Slīpēšanas disks Mirka Q.SILVER 33/36mm Rose ir impregnēts lateksa papīra bāzes slīpēšanas materiāls, kas paredzēts liela materiāla daudzuma agresīvai slīpēšanai.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
166,45 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Slīpēšanas disks Q.SILVER 33/36mm Rose ir impregnēts lateksa papīra bāzes slīpēšanas materiāls, kas paredzēts liela materiāla daudzuma agresīvai slīpēšanai.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem
Pamatne D-papīrs/C-papīrs/B-papīrs
Krāsa Zilgans
Pārklājums Daļēji atvērts
Grauds Alumīnija oksīds/silīcija karbīds
Urbumu skaits Bez caurumiem
Raupjums P800
Abrazīva nosaukums Q,SILVER
Stiprinājumu sistēma PSA
Diametrs 33/36 mm
Iepakojums Iepakojumā 1000 gab.
** Pārdots iepakojumos
Ieteicams Sausā slīpēšana

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0