Mirka instrumentu remonta nosacījumi.

Mirka servisas

MIRKA instrumentu remontu garantijas un pēcgarantijas laikā veic oficiālais "KWH MIRKA" instrumentu remonta partneris Latvijā RIGALIT SIA pēc adreses: ULMAŅA PARKS 2, "Kalnini, Mārupe, LV-2167. Pasūtīt instrumentu remonts, noklikšķiniet uz tālāk esošās saites:

REĢISTRĒT RĪKU REMONTAM

Pēc reģistrēšanās un to apstiprinoša e-pasta saņemšanas nosūtiet neizjaukto komplektācijā instrumentu uz adresi RIGALIT SIA ULMAŅA PARKS 2, "Kalnini, Mārupe, LV-2167 vai piegādājiet paši, norādot pasūtījuma numuru. Ja vēlaties, lai vienojam par nosūtāmo instrumentu, lūdzu, norādiet to reģistrācijas anketā un mēs izsauksim kurjeru, kurš piegādās instrumentu remontam.

PIEZĪME. Instrumenta garantijas remontam kopā ar instrumentu jāpievieno pirkuma rēķina garantijas kopija.

Instrumentu garantijas remonts tiek veikts saskaņā ar KWH MIRKA nosacījumiem.

Pēc kļūmes cēloņa noteikšanas ar klientu tiek saskaņota remonta tāme, kurai beidzoties garantijas termiņš vai garantijas termiņš, un darbs tiek uzsākts tikai pēc klienta rakstiska remonta pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas.

Negarantijas remonta gadījumā piegādes un instrumenta bojājumu konstatēšanas un remonta izmaksas sedz lietotājs.

Ja klients atsakās remontēt instrumentu, piegādes un problēmu novēršanas izmaksas sedz lietotājs, un instruments tiek atgriezts lietotājam izjauktā veidā.

Tālrunis uzziņām par MIRKA instrumentu remontu:

+371 292 42564

vai e-pastu:

sergey@rigalit.lv