Vai interesē materiālu slīpēšana? Slīpēšanas instrumenti? Mēs varam jums palīdzēt izvēlēties.

Selection of sanding materials and tools

Mēs zinām, ar kādiem izaicinājumiem jūs saskaraties katru dienu, un mums ir risinājumi, kas palīdzēs sasniegt vislabākos rezultātus darbā. Mirka produkciju izmanto vadošie mēbeļu ražotāji, un to iesaka globālie krāsu uzņēmumi.

Izvēloties Mirka unikālos slīpēšanas risinājumus, jūs zināt, ka varat paļauties uz mums. Mēs piedāvājam ne tikai labāko tehnisko risinājumu jūsu ražošanā – mēs sniedzam arī savu pieredzi. Kopā ar nākamā līmeņa slīpēšanas produktiem mūsu mērķis ir ilgtspējīgā veidā uzlabot katru jūsu slīpēšanas un pulēšanas daļu. Tas palielinās produktivitāti un rentabilitāti. Tajā pašā laikā mēs varam palīdzēt jums mazāk uztraukties, jo varat būt pārliecināti, ka iegūsit vislabākos produktus un risinājumus.

Mēs varam piedāvāt slīpēšanas abrazīvus, kas pielāgoti visām vajadzībām: slīpēšanas diskitaisnstūrveida un trīsstūrveida loksnes, slīpēšanas ruļļi. Alumīnija oksīda, silīcija karbīda, keramikas, mikroabrazīvu sortiments uz sieta, papīra vai plēves bāzes.

Vai meklējat efektīvu, bet vieglu un ērtu slīpmašīnu? Izmantojot Mirka elektroinstrumentus un bezputekļu slīpēšanas risinājumus, varat uzlabot savu darba procesu un ietaupīt laiku un naudu.

Ar Mirka elektroinstrumentiem jūs iegūstat:

  • Labāka ergonomika
  • Vienmērīga virsmas kvalitāte
  • Viegli lietojami instrumenti
  • Ātrāki rezultāti
  • Mazāka vibrācija un trokšņi
  • Bez putekļiem un tīrāka darba vide

Pakļaušana putekļu iedarbībai rada daudzus riskus miljoniem darbinieku veselībai un drošībai. Putekļi darba vietā var arī piesārņot vai samazināt izstrādājumu apdari un ietekmēt darba vietas produktivitāti. Bet no tā visa var izvairīties.

Izmēģiniet Mirka novatoriskos slīpēšanas risinājumus un uzziniet, kā darba vide bez putekļiem var veicināt jūsu biznesu:

  • Veselīgāka darba vieta – neļaujiet putekļiem iekļūt plaušās
  • Laika taupīšana – pēc slīpēšanas nav jātīra, labāk notīriet abrazīvus smiltis
  • Naudas taupīšana - izturība pret aizsērēšanu ļauj ilgāk slīpēt ar to pašu abrazīvu
  • Augstas kvalitātes apdare – smalkāka skrāpējuma raksta dēļ

Vai meklējat efektīvas un efektīvas slīplentes? Mēs piedāvājam plašu slīplentes izmēru un slīpēšanas putu izvēli lielākajai daļai slīpēšanas lietojumu. Slīpēšanas abrazīvie līdzekļi ir piemēroti gandrīz visām virsmām.

Mūsu klāstā ir arī slīpēšanas birstes, grafīta lentes, vārpstas tīrīšanas naži, slīpēšanas cilindri un daudz kas cits efektīvam slīpēšanas procesam.

Ja vēlaties konsultēties un iegādāties visus materiālus un instrumentus roku un mašīnu slīpēšanai, sazinieties ar zemāk norādītajiem kontaktiem:

Mirka abrazīvie materiāli un instrumenti:

Sergejs             

E-pasts: sergey@rigalit.lv

Mob.: +371 292 42564

rankinio-šlifavimo-medžiagų-parinkimas