Slīpēšanas papīra rullis Mirka CARATFLEX 100 x 50 m, P120

Kods : 0251000112 Drukāt
Mirka Caratflex 100 x 50 m ir ar stearātu pārklāts abrazīvs sausai slīpēšanai ar lielisku atstarpju atslāņošanos, ilgu kalpošanas laiku un ārkārtīgi labu graudu saķeri.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
18,02 €
gab / ar PVN
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Caratflex 100 x 50 m - ar stearātu pārklāts abrazīvs sausai slīpēšanai. To raksturo lieliska nelīdzenumu noņemšana, ilgs kalpošanas laiks un īpaši laba graudu saķere.
Pamatne sastāv no elastīga, ar lateksu impregnēta papīra, kas ir ideāli piemērots profilu slīpēšanai.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem/Progressive Bond ™
Pamatne B papīrs/A papīrs
Krāsa Pelēks
Pārklājums Daļēji atvērts
Grauds Silīcija karbīds
Garums 50 m
Platums 100 mm
Raupjums P120
Abrazīva nosaukums CARATFLEX

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0