• Izpārdots Izpārdots

Slīpēšanas disks Mirka ULTIMAX 34 mm

Kods : UC64305025 Drukāt
  • Iepakojumā 50 gab.
  • Pārdots iepakojumos
Slīpēšanas disks Mirka ULTIMAX 34 mm - agresīvai cietu virsmu un grūti sasniedzamu vietu slīpēšanai, piemēram, cietu virsmu šuvēm un padziļinājumiem.
Raupjums
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Slīpēšanas disks ULTIMAX 34 mm - cietu virsmu un grūti sasniedzamu vietu agresīvai slīpēšanai, piemēram, cietu virsmu šuvēm un padziļinājumiem.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem
Krāsa Brūns
Pārklājums Aizverts ar Selective Coating ™
Grauds Alumīnija oksīds
Urbumu skaits Bez caurumiem
Raupjums P240
Abrazīva nosaukums ULTIMAX
Stiprinājumu sistēma Grip
Diametrs 34 mm
Iepakojums Iepakojumā 50 gab.
** Pārdots iepakojumos
Ieteicams Sausā slīpēšana

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0