Pulēšanas sūklis Mirka Waffle 135 x 25 mm, dzeltens

Kods : 7993413521 Drukāt
Mirka 135 x 25 mm - pulēšanas sūklis ar vidēju blīvumu un labu elastību.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
112,43 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: par 14 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka pulēšanas sūklis ar vidēja blīvuma cietību. Ir laba elastība.
Vafeles formas sūklim ir optimāla struktūra, kas uzlabo griešanas efektivitāti un pazemina virsmas temperatūru pulēšanas laikā.
Izmantošanai ar Mirka pulēšanas maisījumiem, gan griežot ar Polarshine 15, gan pulējot ar Polarshine 10 un 8. Piemērots visu veidu pulēšanas procesiem: koksnes, jūras sektoros, kā arī transportlīdzekļiem.
Dzeltena krāsa, vafeles forma, 135 x 25 mm, 10 gab.

Iespējas

Biezums 25 mm
Diametrs 135 mm
Iepakojums iepakojumā 10 gab.
** Pārdots iepakojumos

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0