Pēdas aizsargstarpliks Mirka 81 x 165 mm DEOS 353 slīpmašīnām, 50H

Kods : 8299532111 Drukāt
Slīpmašīnas Mirka DEOS 353 aizsargājošais starplikas, kas ļauj sasniegt šaurākas vietas, ir lieliski piemērots palodžu slīpēšanai.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
6,82 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: par 14 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Aizsargblīve slīpēšanas mašīnai Mirka DEOS 353. Ļauj piekļūt šaurākām vietām, lieliski piemērota palodžu slīpēšanai. Šī aizsargblīve ir paredzēta, lai aizsargātu slīpēšanas paliktni no nodiluma.
Starp slīpēšanas paliktni un disku ir piestiprinātas izdevīgas starplikas, un tās regulāri jāmaina. Pagarina padela kalpošanas laiku.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0