Pēdas aizsargstarpliks Mirka 150 mm, 57H, 5 gab.

Kods : 8295611111 Drukāt
Aizsargājošs starplikas Mirka 150 mm slīpēšanas paliktņiem, kas paredzēti slīpēšanas paliktņu aizsardzībai pret nodilumu agresīvas un nepārtrauktas slīpēšanas laikā.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
24,38 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: par 14 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Aizsargājošs starplikas 150 mm slīpēšanas paliktņiem. Mirka aizsargblīve ir paredzēta, lai aizsargātu slīpēšanas paliktņus pret nodilumu agresīvas un nepārtrauktas slīpēšanas laikā.
Starp slīpēšanas paliktni un slīpēšanas disku ir piestiprināts ekonomisks aizsargstarpnieks, kas regulāri jāmaina.
Aizsargblīves pagarina slīpēšanas paliktņa kalpošanas laiku. 57 bedrītes, 5 gab.

Iespējas

Urbumu skaits 57 caurumi
Diametrs 150 mm
Mīkstās starplikas forma Apaļš
Iepakojums Iepakojumā 5 gab.
** Pārdots iepakojumos

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0