Mirka interfeiss MIRLON 148,5 mm, 4 mm, velcro/grip, 2 gab.

Kods : 82S4000201 Drukāt
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
15,73 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: par 14 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Этот уникальный промежуточный диск обеспечивает отличное пылеулавливание при шлифовании с помощью нетканых изделий Mirka. Промежуточный диск устраняет необходимость использования велюра на нетканом изделии и, таким образом, позволяет использовать Mirlon и Mirlon Total в виде дисков или листов при шлифовании инструментом. В уникальной конструкции используется запатентованная основа-прокладка.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti