Silikona tīrīšanas līdzeklis Dana Lim Silicone Remover 911, 80 ml

Kods : 9050 Drukāt
Silikona noņemšanas līdzeklis 911 noņem sacietējušu un nesacietējušu silikona hermētiķi no vairuma materiālu.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
31,05 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Dana Lim Silicone Remover 911 noņem sacietējušu un nesacietējušu silikona hermētiķi no vairuma materiālu. Silikona tīrīšanas līdzeklis ir piemērots arī nelielu silikona hermētiķa vietu noņemšanai ar pelējumu.

Var izmantot uz koka (apstrādāta un neapstrādāta), ķieģeļu, ģipškartona, betona, stikla, emaljas, porcelāna, metālu (piemēram, masta, misiņa, cinka, cinkota tērauda un alumīnija), sintētiskiem materiāliem (piemēram, akrila, polikarbonāta, stikla šķiedras un PVC) . Lietojot uz citām virsmām, vispirms ir jāveic pārbaude.

Lietošanas instrukcija:
• Sagatavošana: virsmām jābūt pilnībā sausām un attaukotām. Tā kā pastāv blakus esošo materiālu krāsas maiņas vai izšķīšanas risks, vienmēr ir ieteicams veikt saderības pārbaudi. Tas ir īpaši svarīgi uz plastmasas un krāsotām/lakotām virsmām.
• Lietošana: Noņēmējs tiek uzklāts līdz aptuveni 5 mm uz noņemamā silikona hermētiķa.
• Gaidīšanas laiks: pēc 3 - 12 stundām silikons izšķīst un to var noņemt ar skrāpi. Virsmu nomazgā ar ūdeni un noslauka ar sausu drānu. Laiks ir atkarīgs no virsmas, tāpēc vienmēr ir nepieciešama pārbaude, lai noteiktu nepieciešamo gaidīšanas laiku. Ja silikons nav pilnībā noņemts pirmajā reizē, process tiek atkārtots.

Šo laiku var uzskatīt par orientējošu, bet tas ir atkarīgs no virsmas un silikona veida:
• 1 mm blīvējums: maks. 5 stundas.
• 2 mm blīvējums: apm. 5-7 stundas.
• 5 mm blīvējums: apm. 12 stundas.

Ja hermētiķis ir biezāks par aptuveni 5 mm, ieteicams to noņemt mehāniski un pēc tam noņemt atlikumus ar Silikona noņemšanas līdzekli 911. Citos gadījumos silikona noņemšanas līdzeklis ir jāuzklāj vairākas reizes.

Iespējas

Krāsa Brūns
Īpaša gravitāte ~ 0,85 kg/l
Derīguma termiņš Vismaz 12 mēnešus neatvērtā iepakojumā, ja uzglabā vēsā vietā

Sertifikāti

Ražotāji

Dana Lima vēsture aizsākās 1928. gadā. pavasarī, kad Kai Leopolds Hansens nāca klajā ar ideju par jauna veida stipru līmi. Kopš tā laika Dana Lim ir pazīstama ikviena dāņa mājsaimniecībā, kā arī pārējā Skandināvijā un Eiropā kļuvusi pazīstama kā vadošais līmju, hermētiķu un špakteles ražotājs, kas nosaka jaunus funkcionalitātes, kvalitātes un lietotājam draudzīguma standartus.

Uzņēmuma galvenie darbības principi: orientācija uz klientu un tirgu; augsti specializētu produktu izstrāde, ņemot vērā to izmantošanu; atvērta, videi nekaitīga un atbildīga pieeja uzņēmējdarbībai.

Cerams, ka šie trīs faktori palīdzēs ielikt ilgtspējīgus un ilgtermiņa pamatus uzņēmuma turpmākajai izaugsmei un patērētāju vajadzību apmierināšanai.

Saglabātie produkti