Šļūtene putekļu nosūcējam Mirka 27 mm x 10 m + savienotājs

Kods : MIN6519211 Drukāt
Elastīgā sūkšanas šļūtene, kas savieno slīpmašīnu un putekļu sūcēju, ir paredzēta putekļu nosūkšanas uzlabošanai.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
175,63 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Elastīga sūkšanas šļūtene, kas savieno slīpmašīnu un putekļu sūcēju. Šī sūkšanas šļūtene ir izstrādāta, lai uzlabotu putekļu nosūkšanu.
Šis komplekts sastāv no 10 m sūkšanas šļūtenes un savienotāja. Tas atvieglo sistēmas uzstādīšanu, izmantojot 10 m šļūteni un kabeli.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces