Špakteles kausēšanas pistole Wood Repair TR55 granulām

Kods : BC TR55.000 Drukāt

TR55 granulu pistole ir profesionāls rīks, kas ir lieliski piemērots termošpakteles granulu uzklāšanai.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
1 767,81 €
gab / ar PVN
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

TR55 granulu pistole ir profesionāls rīks, kas ir lieliski piemērots termošpakteles granulu uzklāšanai. Iebūvētais elektroniskais temperatūras regulators padara TR55 granulu pistoli par ātru un precīzu instrumentu.

Temperatūras regulators saglabā temperatūru nemainīgu, kas padara TR55 pistoli par lielisku rīku darbā ar jutīgām pret temperatūru pildvielām, tādām kā termošpaktele.

Granulas tiek izspiestas ar gaisa spiedienu, kas palielina darba ātrumu un nodrošina precīzu devu. Visbeidzot, 300 ml lielā tvertne nodrošina nepārtrauktu darbu ilgākam laika periodam.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
• Iebūvēts elektroniskais temperatūras regulators
• Gatavs darbam 3 līdz 10 minūtēs
• LCD displejs = Vienkārša precīzas temperatūras pielāgošana - lietotājs vienmēr zina pašreizējo temperatūru
• Saglabā temperatūru nemainīgu
• 330 ml kapacitātes tvertne = nepārtraukts darbs ilgāku laika periodu
• Sistēmā nav o-veida gredzenu = tādējādi nav nepieciešams tos nomainīt

Kā tā darbojas?

Vienkārša TR55 granulu pistoles izmantošana:
1. Iepildiet tvertni ar termošpakteles granulām
2. Ieslēdziet to
3. Pielāgojiet temperatūru attiecīgi (skatiet uz maisa etiķetes)
4. Ļaujiet TR55 granulu pistolei uzsilt apmēram 3 minūtes
5.“iepildiet” granulas labošanas zonā. Atdzesējiet laboto vietu ar dzesēšanas dzelzi un nogrieziet parpalikumu ar griežaminstrumentu

TEHNISKĀ INFORMĀCIJAO:
• Svars: 1,400 g
• Elektroenerģijas patēriņš: 600 W
• Elektroenerģijas piegāde: 230 V/ 50 Hz

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0